Strony

środa, 16 czerwca 2021

Płatne ankiety - 5 stron z płatnymi ankietami

 Dziś przedstawie Wam 5 stron,na których  zarabia się na wypełnianiu ankiet. 
1. Panel Opinie

Tutaj zarabiamy na wypełnianiu ankiet o produktach lub na tematy społeczne. Po uzbieraniu odpowiedniej liczby punktów możemy wymienić je na 50zł  na konto bankowe,ale do wyboru jest też doładowanie do telefonu,bon do Zalando,kubek termiczny i bidon. Pamiętaj o uzupełnieniu profilu bo dzięki temu będziesz mógł w pełni zarabiać. 

Link do rejestracji tutaj 

2. Toluna 

Na tym panelu zarabiamy tak samo na wypełnianiu ankiet,ale też i na głosowaniu,które dodaje nam 15 punktów.Punkty możemy też wygrać biorąc udział w różnych konkursach i poprzez koło fortuny,w którym możemy wziąć udział raz dziennie.Tutaj zgromadzone punkty wymienimy na 50zł na Paypal,ale także możemy je wymienić na karty podarunkowe do Zalando,Empiku,Amazona i inne. Pamiętaj o uzupełnieniu profilu bo dzięki temu będziesz mógł w pełni zarabiać. 

Link do rejestracji tutaj

3. Sw panel 

Na tym panelu wypełniamy ankiety gdzie wypłacamy pieniądze na konto bankowe lub Paypal. Warto ustawić sobie wiek powyżej 40 lat lub miejsce zamieszkania jako wieś bo dzięki temu dostaniemy więcej ankiet czyli więcej pieniędzy. Pamiętaj o uzupełnieniu profilu bo dzięki temu będziesz mógł w pełni zarabiać. 

Link do rejestracji tutaj 


4. Reaktor opinii 

Wypełniamy ankiety i po uzbieraniu 500 punktów wymieniamy je na 50zł na konto bankowe. Pamiętaj o uzupełnieniu profilu bo dzięki temu będziesz mógł w pełni zarabiać. 

Link do rejestracji tutaj

5.Attapoll - aplikacja 

Ta aplikacja dostępna jest zarówno dla użytkowników Androida jak i iOS.Tutaj tak samo wypełniamy ankiety tylko że poprzez aplikację.Po uzbieraniu 15zł wymieniamy je na konto na Paypal lub Revolut. Wypełniaj ankiety profilowe za 5 groszy bo na ich podstawie zostaną dobrane te lepiej płatne ankiety.

Link do pobrania tutaj 

Nie każdy o tym wie,ale co jakiś czas możesz się dostać do testowania produktów i też na tym zarobić. Zarobisz również na dodatkowych badaniach, które mogą być za 100 zł lub więcej. 

Pamiętaj że na zarabianiu na ankietach nic nie płacisz ani nie kupujesz a możesz tylko zyskać. 

Na dzisiaj to wszystko a gdybyś chciał dołączyć do innych paneli ankieterskich to zapraszam do grupy na Facebooku gdzie znajdziesz 28 paneli z płatnymi ankietami.Link znajdziesz tutaj.

Zapraszam Cię również do przeczytania artykułu o tym jak zarabiać na ankietach,który znajdziesz tutaj

A na koniec życzę wszystkim dużego zarobku :) 


8 komentarzy:

 1. Znam te stronki i warto na nich być!

  OdpowiedzUsuń
 2. Na pewno jest to jakiś pomysł na dodatkowy zarobek, dziękuję za polecenie.

  OdpowiedzUsuń
 3. Dla tych, co mają czas na wypełnianie ankiet, bawi ich ta forma, mają do niej cierpliwość, parę groszy pewnie przyciągnie. :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Znam te strony i kiedyś nawet wypełniałam na nich ankiety, ale bez szału było. Zostałam jedynie przy gfk.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Gfk to też świetna strona i tam też jestem.U mnie te strony się sprawdzają,ale znam też jeszcze inne i w sumie jestem na 28 stronach.

   Usuń