poniedziałek, 13 marca 2017

Odprężająca sól do kąpieli BIO-LIFE COSMETICS

Jeśli szukacie czegoś co mogło by was zrelaksować to zapraszam na dzisiejszą recenzje soli do kąpieli z kołobrzeskiego SPA od BIO-LIFE COSMETICS

Odprężająca sól do kąpieli kołobrzeskie spa bio- life cosmetics


INFORMACJE O PRODUKCIE:
Odprężająca sól przeznaczona do kąpieli całego ciała. Dzięki starannie dobranemu zestawowi składników aktywnych kąpiel wspomaga relaks i odprężenie, a skóra staje się miękka i miła w dotyku.Składniki aktywne: ekstrakt z borowiny- pozyskany z borowiny ze złoża Uzdrowisko Kołobrzeg S.A. Występujące w niej składniki biologiczne wspomagają regenerację by przeciwdziałać procesom starzenia się skóry. Ekstrakt z bursztynu- pielęgnuję skórę.
Sposób użycia:
Niewielką ilość soli wsypać pod strumień wody.Po kąpieli skórę spłukać bieżącą wodą. Zalecany czas kąpieli 10 - 20 minut w temperaturze ok. 36 - 40°C do użytku zewnętrznego.

MOJA OPINIA:
Sól zamknięta jest w plastikowym 600g pojemniku.Pod zakrętką znajduję się specjalne plastikowe i przeźroczyste wieczko zabezpieczające sól przed rozsypaniem.By dostać się do środka wystarczy podnieść wieczko do góry by korzystać z dobrodziejstw drobnoziarnistej soli z borowiny i bursztynu.Podczas domowego SPA sól doskonale zrelaksowała moje ciało nadając mu wspaniałej miękkości a piękny zapach wprowadził  mój umysł w stan relaksu.Mnie sól zdecydowanie przypadła do gustu a jeśli wy byście chcieli się z nią zapoznać to możecie ją kupić tutaj w cenie 18zł.

Sól do kąpieliDrobnoziarnista sól Bio-life cosmetics.Kołobrzeskie SPA


ZALETY:
- Piękny i relaksujący zapach
- Specjalne zabezpieczenie przed przypadkowym wysypaniem soli
- Relaks
- Miękkość skóry po kąpieli


WADY:
BRAK

OCENA:
10/10                                                             

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

LinkWithin

Polecane posty
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...