wtorek, 25 lipca 2017

Nopalinia max - Suplement diety

Powiem wam że gdyby ktoś zaproponował mi przetestowanie cudownego produktu na odchudzanie gdzie w ogóle nie musisz ćwiczyć,nie przechodzisz na żadną dietą i możesz przez cały dzień leżeć na kanapie przed telewizorem popijając cudowny produkt odchudzający to nie zgodziłabym się na przetestowanie bo po prostu nie wierze w takie rzeczy i nie mam zamiaru oszukiwać czytelników jak schudłam 20kg nic nie robiąc tylko popijając cudowny napój.Jednak dlaczego zgodziłam się na przetestowanie Nopalini max ?
Bo Nopalinia max nie jest produktem cud,tylko produktem wspomagającym odchudzanie gdzie przy jego spożyciu zalecane są ćwiczenia i dieta,a to jak Nopalinia max sprawdziła się u mnie możecie przeczytać w recenzji poniżej.

Nopalinia max opinia
Nopalinia max opakowanie


OPIS PRODUKTU:
Nopalinia Max - 100% naturalny produkt
NOPALINIA MAX to w pełni naturalny środek w proszku wspomagający odchudzanie i metabolizm oraz wspierający kontrolę apetytu. Formuła produktu została starannie skomponowana pod względem składników i proporcji tak, by oddziaływać na główne mechanizmy, odpowiedzialne za utratę wagi: ograniczenie łaknienia, regularny metabolizm, oczyszczanie jelit oraz spalanie tłuszczów i węglowodanów.

NOPALINIA MAX to nie tylko w pełni naturalny skład, lecz także unikalne proporcje, opracowane specjalnie z myślą o maksymalizacji skuteczności odchudzania i oczyszczania organizmu. Produkt występuje w postaci naturalnego proszku – unikalnej mieszanki najwyższej jakości ziaren i wyciągów roślinnych.


Główną substancją czynną produktu jest suszona łodyga kaktusa – opuncji figowej, roślina występującej na pustyniach Meksyku, wpisana na listę Światowej Organizacji Zdrowia jako substancja posiadająca specjalne właściwości w zakresie profilaktyki otyłości.W unikalnym połączeniu z pozostałymi w pełni naturalnymi składnikami – m. in. specjalną odmianą odtłuszczonych nasion lnu, źdźbłami młodego jęczmienia, łuskami babki jajowatej i nasionami babki płesznik – NOPALINIA MAX zapewnia kompleksowe wsparcie w walce z nadwagą.

– NATURALNIE WSPIERA ODCHUDZANIE

– BEZ SUBSTANCJI CHEMICZNYCH

– WSPOMAGA METABOLIZM

– POMAGA KONTROLOWAĆ APETYT

– POMAGA OCZYŚCIĆ JELITA


Unikalny skład

Składniki: Nasiona lnu odtłuszczone, otręby owsiane, otręby pszenne, łodyga kaktusa – opuncji figowej (Opuntia ficus indica), łuski nasion babki jajowatej (Plantago ovata), nasiona babki płesznik (Plantago psyllium), źdźbła młodego jęczmienia (Hordeum vulgare L).
Nasiona lnu odtłuszczone

Specjalna odmiana siemienia lnianego, wchodzącego w skład Nopalinii Max, zawiera wysokie stężenie kwasów Omega 3, 6, 9. Dzięki dużej zawartości błonnika, ułatwia trawienie i regularne wypróżnianie. Odtłuszczone nasiona lnu wspomagają także pracę żołądka i jelit, wpływając korzystnie na układ trawienny.
Łodyga kaktusa – opuncji figowej (Opuntia ficus indica)

Nopalinia Max zawiera optymalną dawkę suszonej łodygi kaktusa – opuncji figowej, rośliny występującej na pustyniach Meksyku. Ze względu na wszechstronne zastosowanie w medycynie, kaktus z gatunku Opuntia znajduje się na liście roślin o właściwościach leczniczych Światowej Organizacji Zdrowia. Stosowany jest zwłaszcza w leczeniu i profilaktyce otyłości. Opuncja w znaczny sposób przyspiesza metabolizm tłuszczów i węglowodanów.
Otręby owsiane i pszenne

Nierozpuszczalny błonnik, zawarty w otrębach, nie ulega strawieniu w przewodzie pokarmowym, a dzięki dużej zdolności absorbowania wody przyczynia się do zwiększenia masy stolca, co korzystnie wpływa na pasaż jelitowy i regulację wypróżnień. Wysoka zawartość błonnika powoduje uczucie sytości, co pomaga obniżyć apetyt i kontrolować masę ciała.
Łuski nasion babki jajowatej (Plantago ovata) oraz nasiona babki płesznik (Plantago psylliium)

Łuski nasion babki jajowatej oraz nasiona babki płesznik łagodnie stymulują pracę jelit, dzięki czemu ułatwiają regularne wypróżnianie, redukują zaparcia, doskonale oczyszczają jelita oraz poprawiają trawienie. Posiadają także doskonałą zdolność absorpcji toksyn, wpływając pozytywnie na wzrost liczby dobrych bakterii w jelitach.
Źdźbła młodego jęczmienia (Hordeum vulgare L)

Żdźbła młodego jęczmienia zawierają dużą ilość antyoksydantów, chlorofilu, minerałów, enzymów oraz cennych witamin. Młody jęczmień jest również bogaty w błonnik, beta-karoten, żelazo, magnez, miedź, bor, mangan, wapń, potas, cynk, selen, krzem witaminy B, C, E i K. Szeroko stosowany w walce z nadwagą.

Jak stosować ?
Bardzo ważne jest odpowiednie dawkowanie Nopalinia Max. Dzięki temu w optymalny sposób zaplanujesz i przeprowadzisz swój plan odchudzania.

1 łyżkę stołową Nopalinii Max należy wymieszać z 1 szklanką wody, soku lub mleka. Pozostawić do namoczenia od 5 do 30 minut. Tak przygotowany napój pić 2 razy dziennie.
Podczas stosowania produktu należy wypijać minimum 8 szklanek wody dziennie.

W początkowej fazie stosowania produktu możliwe jest przyjmowanie zwiększonej dawki do maksymalnie dwóch płaskich łyżek stołowych Nopalinii Max przy każdej z dwóch porcji dziennych. Nie należy przekraczać maksymalnej dziennej dawki produktu w postaci 30 gram preparatu (cztery płaskie łyżki stołowe lub dwie kopiate).
Minimum osiem szklanek wody dziennie

Produkt powinien być spożywany z minimum 250 ml płynu (1 szklanka). Przyjmowanie produktu bez wystarczającej ilości płynu może prowadzić do zadławienia. Nie zaleca się stosowania produktu u osób, które mają trudności z połykaniem.

Nopalinia Max jest naturalnym, nieprzetworzonym chemicznie proszkiem, który nie posiada zdolności całkowitego rozpuszczania w płynach. Analogicznie, produkt nie został wzbogacony żadnymi sztucznymi substancjami smakowymi.
Przechowywanie

Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Chronić przed wilgocią i bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.
Ostrzeżenie

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Zdrowy tryb życia i zrównoważony sposób odżywiania zapewniają prawidłowe funkcjonowanie organizmu i zachowanie dobrej kondycji. Preparat nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

Produkt kupisz tutaj 


MOJA OPINIA:
Nopalini max używałam przez kilka tygodni według instrukcji.Smak produktu jest dość  charakterystyczny,jednak  nie jest gorzki. Najlepiej posmakował mi z sokiem i smak soku nie ma tu znaczenia bo z każdym smakuje dobrze.Po kilku tygodniach stosowania i ćwiczeń mój brzuch stał się bardziej płaski i schudłam 1kg,więc produkt na pewno odchudza i nie powoduje żadnych dolegliwości.Ja Nopalinie max stosuje nadal oczywiście ćwicząc i stosując dietę i myślę że uda mi się więcej schudnąć :)


Nopalinia max zawartość

Nopalinia max odchudzanieNopalinia max dieta

Nopalinia max i ćwiczenia
Nopalinia max i zdrowy tryb życia
Nopalinia max blog opinia
ZALETY:
- Nie odrzucający smak
- Odchudza
- Nie powoduje dolegliwości trawiennych
- Naturalne składniki


WADY:
BRAK


OCENA:

10/10


                www.nopalinia.pl
                                                                      

LinkWithin

Polecane posty
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...