piątek, 30 grudnia 2016

Natjun - Zapowiedź

Taką oto współpracę nawiązałam z Natjun ,która bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła ilością produktów do przetestowania.Kilka produktów wybrałam sama plus produkty bonusowe,a takie niespodzianki to ja bardzo lubię i z wielką chęcią przetestuje je wszystkie :)

Produkty jakie otrzymałam to:
- 100% sok z aloesu
- 400% skoncentrowany sok jabłkowy
- Herbata czarna "Nuwara Eliya"
- Herbata zielona "Thai Nguyen"
- Konfitura Ekspresyjna śliwka 205%
- Konfitura Intensywna malina 125 % owoców
- Sos śliwkowy do mięs
- Herbata zielona "Green Spiral"
- Herbata zielona "Zielona z cytryną"
- Herbata owocowa "Czar Namiętności"
- Herbata czarna "Owocowy Sad"
- Herbata czarna "Zimowa"
- Herbata czarna "Waniliowy Zakątek" 2 sztuki
- Herbata czarna "Five o'clock Special"
O firmie:
Natjun to marka zrodzona z pasji do podróży i smaków. Podczas naszych podróży po całym świecie, w tym po krajach orientu, takich jak Chiny, Wietnam, Indie i Sri Lanka, spotkaliśmy wielu niezwykłych ludzi. Te spotkania zaowocowały dostępem do najlepszych lokalnych surowców ze specjalnie wybranych plantacji, a wieczorne rozmowy przy "herbatce" przerodziły się w wiele przyjaźni i niezwykle smakowitych receptur. Postanowiliśmy się tymi smakami podzielić...
Nasza dbałość o perfekcyjną jakość, skrócenie do minimum czasu dostawy od plantatora do konsumenta, spowodowały, że każdy produkt Natjun to małe dzieło sztuki.

RECENZJE:
1.400% skoncentrowany sok jabłkowy
2.Herbata ekspresowa Nuwara Eliya od Natjun
                                                       
http://www.natjun.pl/

Bio - life Cosmetics - Zapowiedź

Wśród ostatnich współprac,które nawiązałam znalazła się też współpraca kosmetyczna z Bio - life Cosmetics
Zawartość przesyłki:
- Relaksujący żel Aloe menta do kąpieli i pod prysznic Krynickie SPA
- Odprężająca sól do kąpieli borowina + bursztyn Kołobrzeskie SPA
- Aktywny krem pod oczy ze śluzem ślimaka (próbka) Sekretne SPA

O firmie:
Firma BIO-LIFE COSMETICS powstała z wielkiej pasji tworzenia kosmetyków do pielęgnacji ciała i twarzy. Jej głównym celem jest oferowanie produktów kosmetycznych o bogatych recepturach, natomiast w przystępnej cenie. Cenną inspiracją dla marek stały się szlachetne surowce m.in.: borowina, naturalna woda mineralna, naturalna solanka, masło shea, olej arganowy, bursztyn. Największymi atutami firmy BIO-LIFE to dynamizm i witalność, a nasze wysiłki mają swoje odzwierciedlenie w stosowanych surowcach oraz w wyrazistej stylistyce opakowań. Pragniemy by codzienna pielęgnacja ciała przyniosła chwile relaksu i odprężenia...


RECENZJE:
1.Odprężająca sól do kąpieli BIO-LIFE COSMETICS 
2. Aktywny krem pod oczy ze śluzem ślimaka Sekretne SPA - Bio- life cosmetics

                                                               
https://www.krynickiespa.pl/Bio-life


                                                                     

Wody toaletowe dla kobiet Dagmar od Świt Pharma - Zapowiedź

Dziś chciałabym wam przedstawić pięknie zapakowaną przesyłkę ze współpracy z firmą Świt Pharma od której otrzymałam wody toaletowe dla kobiet z serii Dagmar.Zapachy jakie otrzymałam to:
- Magnolia
- Lily
- Sunflower


O firmie:
Nasza firma powstała w 1944 roku i od początku działalności zajmuje się produkcją kosmetyków. Tak długa historia, zdobyte w tym okresie doświadczenie, umiejętności i wiedza powoduje, że oferujemy coś więcej niż kosmetyki. Nowoczesny park maszynowy, własne laboratorium z działem badawczo-rozwojowym oraz wdrożone i funkcjonujące Systemy Zarządzania Jakością pozwalają nam na utrzymanie wyrobów na wysokim poziomie, odpowiadającym europejskim normom jakościowym. To co nas dziś wyróżnia to doskonała i stabilna jakość oraz konsekwentne dążenie do utrzymania najatrakcyjniejszych cen na rynku. Dzięki temu nasze produkty znajdują uznanie nie tylko w kraju, ale również na wielu rynkach zagranicznych. Dziś należymy do największych i najszybciej rozwijających się firm produkcyjno-usługowych w województwie mazowieckim. Posiadamy własne biuro handlowe w Dubaju. Swoim klientom oferujemy szeroką gamę kosmetyków do pielęgnacji twarzy i ciała. Tworzymy kosmetyki dostosowane do potrzeb i oczekiwań naszych konsumentów by wspólnie z nami poznawali uroki pielęgnacji idealnej.Perfumy naprawdę pięknie pachną,a tak pięknie zapakowana przesyłka ucieszyła też i moje oczy,a już niedługo możecie spodziewać się recenzji.

                                                            
http://switpharma.pl/

LinkWithin

Polecane posty
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...