poniedziałek, 28 listopada 2016

Recenzje świeczek zapachowych Bispol

Światło,zapach i nastrojowy klimat taką zapowiedzią zapraszam was do dzisiejszej recenzji o świeczkach zapachowych,które otrzymałam w ramach współpracy z polską marką Bispol.


MOJA OPINIA:
Do testów otrzymałam świeczki zapachowe z serii scented candles w 3 wariantach zapachowych czyli:Frezji,cynamonu,choinki oraz świeczki zapachowe o nazwie romance feng shui.Oprócz tego dostałam także świece w szkle Aurelia o zapachu owoców leśnych.Na początku podzielę się opinią na temat świeczek zapachowych.Wszystkie świeczki pakowane są po 6 sztuk w tekturowe opakowania prezentujące odpowiednią szatą graficzną  każdy z zapachów.Według producenta świece palą się od 3 do 4 godzin i tak jest w rzeczywistości.To tyle ogólnych informacji a teraz co nieco o każdym z zapachów.

FREESIA SCENTED CANDLES:
Delikatny kwiatowy zapach,który jak dla mnie najlepiej sprawdza się w dzień bo wprowadza orzeźwiający nastrój do pomieszczenia.Barwa świeczek jest jasnoróżowa.
CINNAMON SCENTED CANDLES:
Ten zapach prezentują brązowe świeczki wydzielające korzenny lecz bardzo delikatny zapach cynamonu.Idealny zapach by wprowadzić się w dobry nastrój i na święta też świetnie się sprawdzi.
CHRISTMAS TREE SCENTED CANDLES:
Świąteczna czerwona barwa świec o pięknym zapachu choinki,które na pewno zagoszczą u mnie podczas tegorocznych świąt.

ROMANCE FENG SHUI:
Szczerze mówiąc to nie umiem zidentyfikować zapachu,ale na pewno różni się on od typowych zapachów kojarzonych z romansem.Zapach ogólnie mi się podoba choć raczej nie użyłabym go podczas randki.Barwa świeczek jest żółta.

AURELIA FOREST FRUITS
Świeca jest koloru fioletowego i jest umieszczona w szklanym pojemniku.Świeca zabezpieczona była wieczkiem z kilkoma otworami przez które zdecydowanie dało się wyczuć zapach owoców leśnych.Ogień świecy utrzymuje się długo a pomieszczenie wypełnia zapach owoców leśnych.Zdecydowanie świeca przypadła mi do gustu.

ZALETY:
-Piękne zapachy
-Długi czas palenia

WADY:
BRAK

OCENA:
10/10

Każdy z zapachów mi się podoba jednak najbardziej do gustu przypadła mi świeca o zapachu owoców leśnych.A teraz co nieco o firmie Bispol,która jest polską marką produkującą świece,znicze i podgrzewacze.Wybór zapachów jest duży,więc każdy z pewnością znajdzie swój ulubiony.Na koniec dziękuje firmie Bispol za pachnącą przesyłkę.

                                                                
http://bispol.pl/

                                                         

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

LinkWithin

Polecane posty
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...