piątek, 13 listopada 2015

Testowanie pianki do czyszczenia ekranów Cleverton

Oprócz testowania kosmetyków i żywności interesuję mnie również elektronika,co prawda przedmiotem dzisiejszej recenzji nie będzie sprzęt jednak będzie coś co sprzętom się przydaję a mianowicie pianka, a będzie to pianka do czyszczenia ekranów LCD/TFT firmy Cleverton,którą dostałam w ramach testowania produktu na  stronie Scann.R,której dystrybutorem jest firma Rafcom.Jeszcze raz dziękuje za wybranie mnie do testów i zapraszam do recenzji.

MOJA OPINIA:
Pianka przeznaczona jest do czyszczenia ekranów LCD/TFT  i mieści się w 400 ml pojemniku.Swoim wyglądem nawiązuje do środowiska komputerowego.Na dole opakowania możemy znaleść pasek prezentujący typy ekranów jakie możemy wyczyścić co jest też dużym ułatwieniem przy zakupach.Niestety  przy otwieraniu spotkałam się z trudnością otwarcia pojemnika,a kiedy pojemnik został otwarty to nie dało się już go zamknąć.Piankę postanowiłam przetestować na ekranie laptopa.Pianka wyszła bezproblemowo a jej konsystencja była odpowiednia,więc i czyszczenie poszło bardzo sprawnie.Ekran został dokładnie wyczyszczony bez pozostawiania smug.Bardzo cieszy mnie pojemność pianki bo wynosi aż 400 ml co na pewno przyda się na dłużej.Pianka sprawdziła się doskonale jednak pojemnik ze względu na swoją wadę dostał ode mnie minusa.Pomimo swojej wady to jednak świetny produkt.
    
ZALETY:
- Wygląd adekwatny do produktu
- Bezproblemowa aplikacja pianki
- Dokładność czyszczenia
- Brak smug

 WADY:
- Problem z otwarciem i zamknięciem pojemnika

OCENA: 
9/10


 1 komentarz:

  1. Nie miałam jeszcze takiego produktu w piance. Najczęściej używam chusteczek specjalnych a jak nie mam to po prostu płyn do szyb.

    OdpowiedzUsuń

LinkWithin

Polecane posty
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...